BİR ÖNERİNİZ Mİ VAR?

BİZE ULAŞIN

KABUL ŞARTLARI KONUSUNDA SORUNUZ MU VAR?

Bize hemen ulaşabilirsiniz.

0 532 314 23 73

ÖZLEM DURUHAN


Eşim Dr. Serhat Duruhan ile Avrupa standartlarında bir bakım merkezi kurma fikri ortaya çıktığı günden beri Eskişehir de ideal bir bina arayışına girdik. Nihayetinde Eskişehir İslami İlimler Vakfına ait mevcut binamızı kiraladık. Vakıf yönetim kurulundan bu konuda büyük destek aldığımızı şükranlarımla belirtmek isterim. Engelli ve yaşlı bakımında bina standartlarının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Hizmet binamızın Eskişehir de yapılmış olması bizim ve Eskişehirliler için büyük bir şanstı. Ancak şu da bir gerçektir ki; engelli ve yaşlı bakımları için sadece modern binalar yeterli değildir.

Öncelikle bu iş tecrübe istiyor. Önemle altını çizmek istiyorum. Bakım işinde tecrübe işin yüzde ellisidir. Bunun yanı sıra VİZYON gerekli. Vizyon bir şirketin gelecekte nerede bulunmayı arzu ettiğini gösterir. Biz gelecek 10 yılda Türkiye’nin en iyi ilk 3 engelli bakım şirketi arasında olmak istiyoruz ve bunu başaracağımıza inanıyoruz. Bunca yıllık tecrübemiz bize şunu öğretmiştir. Merhamet duygusu olmayan insanlar bu sektörde çalışmamalıdır. Bu görevi yerine getirirken rehberimiz ise İNSAN HAKLARI EVRENSEL BEYANNAMESİDİR. Özellikle aşağıdaki 4 madde bizim için çok önemlidir.

Madde 1- Bütün insanlar özgür, onur ve haklar bakımından eşit doğarlar. Madde 3 -Yaşamak, özgürlük ve kişi güvenliği herkesin hakkıdır. Madde 5- Hiç kimseye işkence yapılamaz, zalimce, insanlık dışı veya onur kırıcı davranışlarda bulunulamaz ve ceza verilemez. Madde 6- Herkesin, her nerede olursa olsun, hukuksal kişiliğinin tanınması hakkı vardır. Bir gün bizlerde yaşlanabilir, hastalanabilir ve bakıma muhtaç hale gelebiliriz. Bu gerçeği sürekli olarak aklımızın bir köşesinde tutuyoruz. Bize nasıl davranılmasını istiyorsak biz de hastalarımıza öyle davranmalıyız düşüncesiyle hizmet vermeyi ideal olarak benimsedik.


Özlem DURUHAN | Kurum İşletme Sorumlusu

Geri Dön