BİR ÖNERİNİZ Mİ VAR?

BİZE ULAŞIN

KABUL ŞARTLARI KONUSUNDA SORUNUZ MU VAR?

Bize hemen ulaşabilirsiniz.

0 532 314 23 73

DR.SERHAT DURUHAN


Beyin cerrahisi uzmanıyım. Eskişehir Seyitgazi ilçesinde 2009 yılından bu yana 112 kapasite ile zihinsel ve ruhsal hastalara hizmet veren bir bakım merkezimiz mevcut. 2017 yılında TSE İSO 9001 kalite belgemizi alarak hizmetimizi en yüksek düzeye taşıdık. Yani kendimizi ispat ettik. Mutlu ve gururluyuz. Son yıllarda ruhsal hastalarda, Alzheimer hastalarında ve daha bir çok hastalıkta barsak sisteminin çok önemli rol oynadığı ortaya çıktı. Yapılan bilimsel araştırmalar barsak sistemindeki bozuklukların bu hastalıkları daha da artırdığını ve tedavisini zorlaştırdığını tespit etti.

Günümüzde barsak sistemi için “ikinci beyin” denilmekte ve önemi vurgulanmaktadır. Bu konu da bir çok seminer, kurs ve kongrelere katıldım. Sağlık Bakanlığından Medikal Ozon Tedavisi, Sülük Tedavisi, hacamat ve kupa Tedavisi ile ilgili belgelerimi alarak bu tedavileri uygulama hakkını kazandım. Özel muayenehanemde özellikle Alzheimer ve Şizofren hastalarının tedavisi ile ilgilenirken bu konuda ki hekimlik tecrübemi hastalarla paylaşabileceğim bir bakım merkezinin hayallerini kurmaya başladım. İşte bu amaçlar doğrultusunda Dr.Serhat Duruhan Özel Engelli Bakım Merkezleri Eskişehir şubemizi hizmete sunduk. Hastalarımıza mükemmel bakım hizmeti yanında GAPS DİYETİ uygulaması yapılmaktadır.

GAPS diyeti barsaklardaki faydalı bakterilerin desteklenmesi ve zararlı mantarların yok edilmesini hedefleyen bir diyettir. Bu konuda eğitim almış diyetisyenimiz hastalarınıza özel diyet hazırlayarak hastalıklarının tedavisine destek verirken ben ve sağlık ekibimiz klasik tedavilerinin aksatılmadan uygulanmasına özel bir önem vermekteyiz. Önemle vurgulamak isterim ki; mükemmel bir bakım merkezi olmamızın yanı sıra hastanızın sağlığına katkı ve destek sağlamayı amaçlamış bir kurumuz.


Dr.Serhat Duruhan | Beyin Ve Sinir Sistemi Cerrahisi Uzmanı

Geri Dön